Domácnost

Nechte plout vaši domácnost novým směrem. ShipWood nabízí ručně vyráběné dřevěné obklady z vysloužilých lodí Dálného východu. Dřevo dodá domácnosti přirozený vzhled, nabije vás energií a je příjemné na dotek. Dřevěné stěny a mozaiky prospějí každému interiéru. „Dřevo v domě je skutečný skvost.“ S námi se vám otevírají další možnosti luxusních interiérů. Dřevo z lodí v sobě skrývá poutavé příběhy a kus historie.

V domácnosti ho lze použít jako dřevěné obklady na stěnu, do obývacího pokoje, do chodby, do jídelen a kuchyňských koutů, do pracoven a na toaletu. Dřevěné obklady z lodí, mozaiky ze dřeva lodí, obklady z masivního dřeva či obklady stěn z ořechů se stávají mezi zákazníky stále oblíbenějšími. Domácnosti dodáte přirozený a teplejší vzhled. Pocit tepla oceníte hlavně v koupelně a v ložnici. Ozvláštnit domácnost můžete rozměrově menšími mozaikovými obkladovými dlaždicemi 30 x 30 cm nebo většími mozaikovými obkladovými dlaždicemi 60 x 30 cm.

„Dřevo s příběhem jako váš nový společník“
„Živý materiál ve vaší domácnosti“

Každý dřevěný obklad a mozaika je originální, každá stěna tak vypráví svůj vlastní příběh. V kategorii najdete jak dřevo z vysloužilých lodí, tak exotická dřevěná prkna, která můžete použít k plošnému obkladu stěn a stropů, k zakrytí přechodů mezi odlišnými materiály jako například u obkladu kovových zárubní, ale i  ukončení mozaik na stěnách. Všechny obklady jsou během výroby povrchově ošetřeny a splňují vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu produktu.

Dřevo je prvek aktivní, jeho energie směřuje nahoru a do stran, typickým tvarem, který se na stěny realizuje je obdélník. Mozaiky v kombinaci s osvětlením podpoří domov pohodovou atmosférou a ozvláštní ho působivou reliéfní strukturou dřeva. Je také dokázáno, že dřevo působí pozitivně na lidskou psychiku a podle zásad Feng Shui je to nejlepší materiál pro jídelní stůl a postel.

Obklopte se přírodou a pořiďte si exotiku k vám domů, ještě trochu jiným způsobem. Moderní obklady stěn z kokosových ořechů vytvoří z každého interiéru osobitý prostor a propůjčí mu přírodní ráz. Mozaiky z kokosových ořechů se vyrábí také zásadně ručně. Vybrat si můžete z mnoha barev a povrchových úprav, kterých je docíleno použitím vnitřních nebo vnějších povrchů ořechů za pomocí leštících technik. Obklady z kokosových ořechů plně splňují současný ekologický trend. Vyrábí se totiž z přírodních materiálů, které by jinak byly zlikvidovány a neupotřebeny.

 

Specializujeme se na: