Hotely

Díky ShipWood poskytnete svým hotelovým hostům jedinečný zážitek ubytování ve vašem hotelu. Odlišíte se od konkurence a váš hotel se stane vyhledávaným skvostem luxusního ubytování. Náročná klientela u vás tak najde potřebnou designovou útěchu a potěšíte jejich fantazii. Posuňte design interiérů za hranici standardu. Dřevěný obklad tvoří výrazný dekorativní prvek ve stylově čistém prostoru. Je jen na fantazii architektů, designérů či vás, samotných provozovatelů, jak využijete přednosti a všestrannosti dřeva z vysloužilých lodí Dálného východu.

Také chcete, aby se k vám hosté rádi vraceli? S našimi mozaikami, které v sobě skrývají poutavé příběhy a dávnou historii, to nebude problém. Lodě brázdily moře mezi Thajskem, Malajsií, Filipínami a dalšími zeměmi Dálného východu. Nikde na světě nenajdete dvě zcela totožné mozaiky. Dřevěné obklady okouzlí vaše hosty působivou reliéfní strukturou a svými mimořádně živými odstíny barev.

Hotelová recepce, vstupní hala, chodby
Hotelové pokoje
Hotelové koupelny a wc
Hotelová restaurace, bary
Hotelové welnness, fitnes a Spa, sauny, masáže

ShipWood umožní zažít vašim hostům komfort originálního luxusního ubytování a zpříjemní pracovní prostředí všem vašim zaměstnancům.

„Vyberte si svůj design, který na českém a evropském trhu rozhodně nenajdete.“

„Fenomén moderní doby, přírodní vzhled interiérů“
„Dřevo v domě je skutečný skvost.“

 

Náš sortiment

Dřevěné obklady z lodí

Obklady z masivního dřeva

Obklady stěn z ořechů

Příslušenství pro montáž