Komerční budovy

Moderní doba si žádá jedinečnost, ShipWood!

Dřevěný obklad tvoří výrazný dekorativní prvek ve stylově čistém prostoru. Záleží jen na vaší fantazii nebo představivosti vašeho architekta, designera, jak využijí přednosti, všestrannosti a možnosti ručně vyráběných obkladů a mozaik z lodí nebo ořechů. ShipWood nabízí originální dřevěné obklady z lodí, mozaiky ze dřeva lodí, obklady z masivního dřeva či obklady stěn z ořechů. Unikátní mozaiky jsou určeny pro náročné zákazníky, jako jste právě Vy. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Rádi Vám poradíme s výběrem výjimečné dřevěné mozaiky z lodi Dálného východu nebo unikátní mozaiky z kokosových ořechů. Každá mozaika je jedinečná a máte možnost si vybrat z více než 100 dekorů. Rádi vám také poradíme s montáží. Naše spolupráce pro vás bude komfortní.

Rezidenční budovy

Stylové přivítání, vchody, vstupní haly a chodby jsou důležitou součástí rezidenčních budov. První dojem má na každého z nás výrazný efekt. Zapůsobte na svoje hosty originálním dřevěným designem interiéru ihned při vstupu.

Kanceláře/ administrativní budovy

Moderní doba přináší nové možnosti. Dopřejte svým zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí, ve kterém se budou cítit dobře. Vhodně zvolené mozaiky na chodby, do kanceláří či na toalety.

„Každý dřevěný obklad je originální, každá stěna vypráví svůj vlastní příběh“
„Harmonie moderní doby a dřeva s historií“

Veřejné budovy/ restaurace/ Ostatní

Vzhledem k všestrannosti dřevěných mozaik z lodí Dálného východu nebo dřeva z kokosových ořechů je možné je zakomponovat do veřejných budov jako je restaurace, ordinace, knihovna, kosmetická centra, fitness centra, masáže, wellness apod.

„Pramen moderního designu“

 

Náš sortiment

Dřevěné obklady z lodí

Obklady z masivního dřeva

Obklady stěn z ořechů

Příslušenství pro montáž